Titulní obrázek

Seat rozšiřuje svou působnost do moravské metropole

Španělská automobilka Seat začala spolupracovat se společností Carnova. Před několika dny byla uzavřena smlouva o novém dealerství společnosti Seat v Brně. Tímto krokem chce posílit své postavení v moravské oblasti. Předprodej má začít již v srpnu. Společnost Carnova nyní připravuje jedinečný showroom s plochou 502 m2. Vše koresponduje s konceptem Seat Mania. Právě on nyní splňuje aktuální standardy značky SEAT.

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

Carnova se postupně rozvíjí. Do této doby zastupovala značku Volkswagen, nyní i Seat v Brně. Společnost je přesvědčena, že partnerství má velmi slibnou perspektivu. Firma má dlouholeté zkušenosti s oblastí prodeje, proto Seat vsadil právě na ni. Automobilka plánuje uvést do prodeje řadu významných novinek. Například nová Ibiza, Mii, Toledo a Leon.

Nové dealerství SEAT v Brně je součástí celosvětové růstové strategie španělské automobilky, jejímž cílem je lepší pokrytí trhu na strategických místech, která jsou snadno dosažitelná pro zákazníky i kvalifikované zaměstnance. Upevnění pozice na trhu je doprovázeno modelovou ofenzivou s novým designérským stylem a modernějším vzhledem.

Carnova je od roku 2001 držitelem certifikátu kvality ISO 9001, který každý rok úspěšně obhajuje. V oblasti prodeje nabízí nové, referenční i ojeté osobní a užitkové vozy.