Titulní obrázek

SEAT Toledo již brázdí české silnice

Nový model Seat Toledo byl spatřen, jak s hrdostí brázdí české silnice. Viděn byl v Praze blízko dálnice. 

Model, který oživuje slavné jméno, je sourozencem Škody Rapid. Společný nemají jen technický základ, ale i podstatnou část designu a i výrobní linku – obě auta se vyrábí v Mladé Boleslavi. Rapid jde do prodeje 20. října, Toledo až na začátku příštího roku. České ceny ale SEAT zveřejní už příští měsíc. 

Určitě je na co se těšit. Španělská automobilka vkládá do nového Toleda velké ambice. Vedení Koncernu Volkswagen Group se před časem totiž zmínilo, že tato společnost je více než ztrátová. Seat Toledo je nyní takovým pokusným zachráncem Španělů.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Uvidíme, jak si povede. Přeci Seat nemůže skončit. V automobilovém průmyslu má své místo. Doufejme tedy, že si lidé na začátku příštího roku budou kupovat opožděně větší vánoční dárek.